IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Najlepsze licea w Polsce - Srebrna Szkoła 2017

 

 szkola kreatywnosci

 

Erasmus+

 

 

 

Aktualności

Ilu mamy gości?

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej Debat

W piątek, 7 kwietnia 2017r. w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej odbył się Turniej Debat Oksfordzkich IPN. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Bogusia Borowska, Anna Klim, Michał Mikucki - uczniowie klasy IIa oraz Kinga Siemieniuk i Natalia Wyrzykowska z klasy III i.

 

 

W debacie brało udział  11 drużyn: I LO w Białymstoku, I LO w Olsztynie,  II Liceum w Białymstoku, II LO w Olsztynie, IV LO w Białymstoku, V LO w Białymstoku, VII LO w Białymstoku, XI LO w Białymstoku i Katolickiego Liceum w Białymstoku.

Nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z argumentacją i dyskusją na wylosowane tematy, które dotyczyły problemów z historii Polski połowy XX w.

Opiekunem merytorycznym naszej drużyny jest pan Marek Kawczyński.

 
 doks 2
 doks 3

 
Doskonalenie nauczycieli ukierunkowane na sukces szkoły/przedszkola
USUS ES OPTIMUS MAGISTER

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zrozumiałem