IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Najlepsze licea w Polsce - Srebrna Szkoła 2017

 

 szkola kreatywnosci

 

Erasmus+

 

 

 

Aktualności

Ilu mamy gości?

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła na Medal

Szkoła na MedalPodczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie  w dniu 13 października 2009 roku IV Liceum Ogolnokształcące w Białymstoku otrzymało  zaszczytny tytuł "Szkoła na medal". Gospodarzami imprezy było Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz tygodnik "Głos Nauczycielski", który już po raz ósmy nagrodził wybitnych nauczycieli i wspaniałych wychowawców, którzy podejmują się w swojej pracy najtrudniejszych zadań.

 

W tegorocznej edycji konkursu pan Krzysztof Maleszewski - nauczyciel WOS z naszego liceum - znalazł się w gronie 13 osób nominowanych do tytułu ,,Nauczyciel Roku 2009" spośród około 130 zgłoszonych pedagogów.

 

Jurorzy konkursu docenili jego zapał, zaangażowanie, profesjonalizm i perfekcyjność. Efektem tego trudu są wybitne osiągnięcia  w pracy dydaktycznej potwierdzone sukcesami uczniów w olimpiadach i konkursach oraz osiągnięcia w pracy z uczniem autystycznym, stypendystą Prezydenta Miasta Białegostoku i laureatem olimpiady przedmiotowej.

 

Wyróżnienie to łączy się też z przyznaniem naszej szkole tytułu i tabliczki ,,Szkoła na medal", co podkreśla, że IV LO jest miejscem przyjaznym i twórczym, gdzie spotykają się zaangażowani w swoją pracę pedagodzy  oraz ciekawi świata i wiedzy uczniowie.

 

Nauczyciele na Medal

 

 
USUS ES OPTIMUS MAGISTER
Doskonalenie nauczycieli ukierunkowane na sukces szkoły/przedszkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zrozumiałem